logo         

Připojte se k našim fanouškům a neunikne Vám žádná novinka, soutěž či slevová akce.


O NÁS
O NÁS

Jsme rodinný tým zabývající se dovozem kvalitního zboží ze zahraničí, preferujeme především méně známé sportovní značky, které vynikají svou kvalitou, moderním provedením a vysokým komfortem při nošení, ale jejich cena není přemrštěná, jak tomu zbytečně bývá u známých světových značek.

Snažíme se zpřístupnit kvalitní oděvy všem skupinám nakupujících, jelikož každý má právo cítit se pohodlně a trendy v moderním novém oděvu a dopřát si seběvědomí a dobrý pocit v podobě kvalitního výrobku, aniž by byli ochotni obětovat svůj měsíční rozpočet. Naším cílem je okruh spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi a znovu vracejí a neváhají nás doporučit i svým známým a přátelům. Je to pro nás projev velké důvěry, které si vážíme a děláme maximum, abych ji nezklamali.

Abychom oslovili nové zákazníky, často pořádáme akční nabídky, kde zboží nabízíme za nejnižší možnou cenu a snažíme se tak okruh svých příznivců přesvědčit o tom, že zisk je pro nás až nás až na druhém místě.

Zaměřujeme se výhradně na zboží, u kterého můžeme nabídnout maximální poměr kvalita-cena pro maximální spokojenost našich zákazníků, z tohoto důvodu je naše nabídka užší, než-li bývá zvykem u jiných e-schopů zaměřených na módu.

Náš internetový obchod je pro nás především příjemným odreagováním, jelikož svět módy, designu a vizáže je naším dlouholetým koníčkem, kterému se aktivně věnujeme nejenom zde. Jsme rádi, že s námi tuto radost sdílíte a podporujete nás svou přízní.

S díky Váš tým akce-moda.cz

ZDYyZGYy